BudgetLab

İşletmenizi Geleceğe Hazırlayan Bütçe Yönetimi ve Raporlama Çözümü

Geleceğe yönelik hedeflerinizi ve finansal planlamanızı, ister geçmiş verilerinizi baz alarak isterseniz de farklı senaryolar oluşturarak BudgetLab ile belirleyebilir; hızlı ve esnek raporlarla hedef kontrolleri yaptığınız raporları web üzerinden anında paylaşabilirsiniz.

Bütçe Oluştururken Sınırsız Alternatif

BudgetLab Bütçe Yönetimi ve Raporlama Çözümü

Boyutlara Göre Bütçeleme

BudgetLab, ölçüt boyutunda bütçelemeyle veri girişi yapılırken yüksek düzeyde hız ve kolaylık sağlar. Tutarlar belli bir yüzdeyle aylık artışlar halinde, enflasyon oranında, aylara eşit bölünerek veya mevsimsel etkiler hesaba katılarak girilebilir.

BudgetLab - Birden Fazla Şirketle Entegrasyon

Birden Fazla Şirketle Entegrasyon

BudgetLab ile sayı sınırlaması olmaksızın birden fazla şirketin bütçeleri tek tek ve konsolide olarak hazırlanabilir. Şirket bütçelerini istenilen kırılımdan raporlar ile özet veya detaylı olarak takip edilebilirsiniz.

BudgetLab - Miktar ve Tutar Bütçeleme

Miktar ve Tutar Bütçeleme

BudgetLab ile bütçeler tutar bazında yapılabildiği gibi miktar bazında da yapılabilir. Aynı bütçe içinde hem tutar hem miktar bazında veri girişi yapılabilir, ihtiyaç duyulduğu şekilde raporlanabilir.

BudgetLab - Dönem Bağımsız Bütçe Oluşturma

Dönem Bağımsız Bütçe Oluşturma

Farklı sektörlerin farklı dinamikleri göz önüne alınarak bütçe 6 aylık, 12 aylık veya istenen periyotta hazırlanabilir. Dönem sonu bütçe periyodunu istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

İşinizin Zorluğunu Biliyoruz..

BudgetLab ile bütçelerinizi dakikalar içinde yapabilir, raporlarınızı tek bir tıkla alabilirsiniz.

Yapay Zeka Analizleri

BudgetLab - Oran Analizi

Oran Analizi

Mali tablo verileri, standart oranlarla durum skalası oluşturulup tablo veya grafik olarakgörüntülenebilir. İşletmeye özel oran analizi ekleyebilir, standart oranları değiştirerek işletmeye özel hale getirebilirsiniz

BudgetLab - What-if (Senaryo) Analizi

What-if (Senaryo) Analizi

Hazırlanan bütçeler üzerinde istenen bütçe kırılımında gelir, gider, maliyet detayında ister otomatik ister manuel olarak anlık senaryolar oluşturabilirsiniz.

BudgetLab - Nakit Akış

Nakit Akış

ERP verileri ve oluşturulan bütçelerle işletmenin nakit akışını anlık olarak günlük, haftalık, aylık detayda takip edebilirsiniz. Nakit Akış ekranındaki fatura detayında ayrıntılara bakabilir, What-If mantığı ile gelir senaryosu oluşturabilirsiniz.

Tüm Platformlara Uygun, ERP Bağımsız BudgetLab'ı Keşfetmek için

Esnek Kullanım Seçenekleri

BudgetLab - Tanımlanabilir Bildirimler

Tanımlanabilir Bildirimler

Herhangi bir bütçe kalemiyle ilgili tanımlı e-posta adreslerine otomatik olarak bildirimler yapılabilir. Bu, “Aylık satış hedefine %10 kaldı” veya “Seyahat gider bütçesi doldu” gibi motivasyon veya uyarı amaçlı kullanılabilir.

BudgetLab - Çoklu Dil Desteği

İstenilen Dilde

BudgetLab öntanımlı olarak Türkçe ve İngilizcedir. Sadece bir çeviri dokümanı sisteme entegre edilerek istenen dilde kullanılabilir.

BudgetLab - Detaylı Yetkilendirme

Detaylı Yetkilendirme

BudgetLab çok kullanıcılı ve kademeli bir yapı için kurgulandığından farklı seviyelere göre ileri derecede yetkilendirme yapılabilir. Aynı zamanda, Web’de yayımlanacak raporlar için ayrı yetkilendirme yapılabilmektedir

BudgetLab - Çoklu Para Birimi Seçebilme

Çoklu Para Birimi Seçebilme

Bütçeler ön tanımlı olarak yerel para birimi ve raporlama döviziyle hazırlanır. Raporlamalar da her para birimiyle yapılabilir.

BudgetLab - Not Alma, Yorum Ekleme

Not Alma, Yorum Ekleme

Program dışına çıkmadan her bileşen için istenilen bütçe hücresine ayrı ayrı yorum, açıklama veya not girişi yapılabilir. Böylece verinin neden o şekilde girildiğini her an takip edebilirsiniz.

Raporlamada Esneklik ve Sınırsız Alternatif

BudgetLab - Rapor Zamanlayıcısı

Rapor Zamanlayıcısı

BudgetLab ile hazırlanan raporlar, istenilen bir zamanda kişilere otomatik olarak gönderilir. Bu sayede zamandan ve iş yükünden tasarruf sağlar.

BudgetLab - Raporlara Web’den Erişim

Raporlara Web’den Erişim

Dashboard ekranında hazırlanan raporlar ve gerçekleşme verileri web’de yayımlanabilir. Drill Down mantığı ile çalışan dashboard ile istenirse sunum yapılabilir ya da raporlar fatura detayına kadar izlenebilir

BudgetLab - Özel Kodla Filtreleme

Özel Kodla Filtreleme

Her bütçe kalemi için eklenen özel kod alanlarıyla, gerçekleşen verileri çekme, rapor hazırlama vb. durumlarda özel filtreleme yapılabilir. Böylece binlerce satır arasından sadece ihtiyaç duyduğunuz alanları filtreleyebilirsiniz.